Menu

Одноразові простирадла - комфорт та заощадження

131
(0 голосов)

Справжні професіонали у медицинській та косметологічній сфері вже давно використовують у своїх кабінетах одноразові простирадла, адже з ними клієнти відчувають себе безпечно та зручно. А задля економії найкмітливіші одразу замовляють простирадла в рулонах: https://chila.ua/ru/catalog/prostiradla-v-rulonah. Давайте детальніше розберемось з ними та дізнаємось, чому вони мають такий шалений попит?

З чого виготовляють?

Такі товари як бахіли, одноразові шапочки та простирадла відомі всім, але лише одиниці знають, що для їхнього виготовлення використовують такі матеріали:

  • мельтблаун;
  • СМС;
  • спанбонд.

Останній з них є найбільш вживаним, бо він доволі бюджетний, але надійний та міцний, його щільність від 10 до 150 г/м2  дозволяє виробам з нього витримувати різні навантаження, робить менш чутливим до розривів та захищає від вологи. Також він володіє й іншими перевагами: гіпоалергенність, зносостійкість до механічних пошкоджень та зовнішнього впливу, є антистатичним, доволі легкий та зручний у використанні, забезпечує “дихання” матеріалу. Мельтблаун та СМС також володіють гарними характеристиками, але сфера їхнього використання не така широка.

Чому слід купувати одноразові простирадла?

Потрібно розпочати з того, що цей вид виробу зі спанбонду є загальновживаним, ним користуються щодня в медзакладах, власники масажних кабінетів та б’юті центрів. Полюбили їх за велику кількість плюсів:

  1. Забезпечення базових потреб: стерильності у кабінеті та захист гігієни кожного клієнта, незалежно від виду процедури.
  2. Досягнення прихильності відвідувачів. Погодьтесь, приємно відвідувати заклад, у якому персонал дбає про чистоту, акуратність, також нам набагато приємніше та спокійніше, коли нам не доводиться турбуватись, хто лежав на кушетці до нас.
  3. Зручність - заміна використаного простирадла відбувається дуже швидко та легко. Необхідно усього викинути старе, відірвати та накинути нове на поверхню - чисте робоче місце готово. До речі, розміри їхні є різні, стандартним вважається 80х180 см.
  4. У людини з’являються приємні тактильні відчуття, особливо під час сеансу масажу. Спанбонд м’який та гладенький, не пропускає вологу та не прилипає до тіла.
  5. Також простирадла забезпечують захист не тільки людині від різних інфекцій, бо мають антибактеріальний ефект, а ще й слугують захистом від плям та подряпин самої поверхні, яку вони вкривають. Це дозволяє подовжити термін користування тих самих масажних кушеток, які піддаються постійній експлуатації.
  6. Розмаїття кольорів цього виробу зі спанбонду дозволяє створити у кабінеті гармонію меблів та стін.
  7. Їхнє використання практичне та економне, адже спанбонд - матеріал зовсім недорогий. Також дуже вигідно брати простирадла в рулонах оптом.

Як бачимо, переваг дійсно багато. Одноразові простирадла - це дуже гарний вибір, який стане для вас не просто зручним та вигідним, а також покаже високий рівень закладу, що крокує разом із сучасністю та дбає про комфорт своїх відвідувачів і працівників. 

Джерело

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей