Menu

Анальні пробки: навіщо потрібні і які бувають

68
(0 голосов)

Одним із найбільш поширених аксесуарів серед іграшок 18+ є анальні пробки. Користуються ними і жінки, і чоловіки, відкриваючи для себе нові горизонти задоволення і можливості для втілення сексуальних фантазій. Але й досі є ті, хто хоче спробувати, але боїться, що через незнання не зможе правильно вибрати аксесуар чи матиме труднощі з використанням. Саме для них ми розповімо, якою має бути анальна пробка, як її вибирати та правильно користуватися. Також в статті найдуть корисну інформацію і ті, хто вже добре знайомий з даним типом іграшок.

Що таке анальна пробка і навіщо вона потрібна

Під цим терміном мається на увазі особливий аксесуар, який складається з верхньої частини, що має вигляд конусу, і нижньої – широкої, яка відіграє роль обмежувача.

Використовують анальні пробки частіше за все для підготовки до статевого акту. Вони допомагають розслабити анус, підготувавши його до проникнення. 

Які бувають анальні пробки: види секс девайсів

Сучасна індустрія іграшок для дорослих пропонує різні види цих аксесуарів. Розрізняються анальні пробки відразу за кількома властивостями.

За особливостями форми та зовнішнього вигляду

Конструктивно всі анальні пробки досить схожі. Проте є певні відмінності в дизайні. Перш за все відрізняються різні моделі за формою:

 • Конічна. Характеризуються невеликим діаметром.
 • Краплиста. Мають більший діаметр, рекомендовані для досвідчених користувачів.
 • Вигнуті. Це «чоловічі» моделі, які забезпечують масаж простати.

Ще одна відмінність полягає в дизайні головки, тобто тієї частини, яка безпосередньо вводиться. Вона може бути гладкою чи рельєфною. Перші плавно та легко вводятся, проте не забезпечують масажний ефект. Рельєфні, навпаки, забезпечують активну стимуляцію анального отвору. Також ці пробки при подвійному проникненні загострюють відчуття і чоловікам, оскільки вони можуть відчувати нерівності через стінку піхви під час сексу.

За матеріалом

Це ще один важливий параметр, який впливає на зручність використання та відчуття. Виготовляються анальні пробки з наступних матеріалів:

 • Силікон. Такі девайси приємні на дотик, прості у догляді, зручні у використанні і наділені гіпоалергенними властивостями.
 • Латекс і гель. Анальні пробки з такої сировини теж приємні на дотик, досить м’які, але латекс може викликати алергію.
 • Метал. Металева анальна пробка важча, ніж інші, але за рахунок гладкості легко вводиться, не поглинає запахів и легко миється.
 • ПВХ. Це досить гнучкі девайси. Вони сумісні з різними типами лубрикантів, прості у догляді.
 • Скло. Використовується боросилікатне скло – довговічний і гіпоалергенний матеріал. Такі анальні пробки теж зручні у використанні, сумісні з різними лубрикантами і їх навіть можна мити в посудомийній машині.
 • ТПР. Це гума. Вироби з ТПР безпечні, приємні на дотик, але сумісні лише з лубрикантами на водній основі.

Важко сказати, яка саме анальна пробка найбільш зручна. Обирати їх краще за все за власними тактильними відчуттями та уподобаннями.

На що звернути увагу при виборі

Збираючись купити девайс, варто детально вивчити та порівняти характеристики різних моделей. Анальна пробка має приносити задоволення, тому треба, щоб вона була зручною та відповідала індивідуальним вимогам. Тож крім форми та матеріалу, звернути увагу також слід і на інші властивості:

 1. Розмір.
 2. Дизайн.
 3. Додаткові функції.

Обирати розмір треба з урахуванням власного досвіду. Для першого використання краще вибрати конічну невелику анальну пробку. Більші призначені для досвідчених користувачів.

Дизайн може бути класичним чи з оздобленням. Одна з найбільш популярних моделей – анальна пробка з хвостом чи кристалом на стопері. Такий девайс додасть грайливості прелюдії.

За функціями анальні пробки розрізняються на звичайні та з вібрацією. Анальна пробка з вібрацією забезпечує активну стимуляцію, завдяки чому додає пікантних відчуттів при пестощах.

Як користуватися анальною пробкою

Перш за все треба підготуватися і купити відповідний до типу матеріалу лубрикант. Змазка робить введення більш комфортним та приємним. 

Проте і за наявності лубриканта, не треба поспішати. Вводити пробку варто обережно, аби виключити травмування і сильний дискомфорт.

Ще один момент, на який треба зважати – правильний догляд. Після використання анальну пробку треба помити в мильній воді та протерти антисептиком, після чого добре просушити. Зберігати девайс краще в полотняному мішечку, аби попередити забруднення.

Наостанок додамо, що анальна пробка – це зручний девайс, який допоможе відкрити нові відчуття та отримувати насолоду від різних видів сексу. Головне – підібрати зручну та практичну модель. А от правильно зорієнтуватися при виборі допоможе наша стаття.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей