Menu

Збираєтесь в дорогу? Як підготувати сайт до довготривалої відсутності

127
(0 голосов)

В інтенсивному і багатому на події 21 столітті ми постійно зобов'язані встигати робити багато справ одночасно і поєднувати свої інтереси та хобі з робочими процесами. Так в житті кожного власника сайту може виникнути ситуація, коли з робочих причин, через вимушену міграцію, або ж з форс-мажорних обставин, доведеться залишити свій сайт на тривалий час без нагляду. Тому, як підготувати сайт до свого тривалої відсутності та присвячена ця стаття.

1. Залишити свій сайт під наглядом одного з кращих хостингів в Україні. На жаль, зараз велика кількість українців змушена мігрувати, залишаючи свій сайт на хостингу в Україні. Якість хостингу в цьому випадку критично важлива, адже навіть якщо ви приймете всі потрібні заходи, а сайт буде розміщатись на ненадійному хостингу, це не дозволить сайту працювати безперервно. Тому при виборі хостингу в Україні, на якому ви залишите сайт на період своєї відсутності, вкрай важливо звернути увагу те, наскільки давно хостер надає свої послуги й на відгуки про його роботу. У якості такого провайдера може виступити ГіперХост, адже у них за замовчуванням пропонується техпідтримка для кожного з тарифів, тому поки за якістю обслуговування та рівнем довіри це кращий хостинг в Україні.

2. Перевірити терміни наступних оплат. Дуже важливо простежити, щоб хостинг і доменне ім'я залишилися оплаченими до моменту повернення вебмайстра, оскільки якщо буде призупинено обслуговування хоча б одного з двох цих складових, сайт обслуговувати відвідувачів не зможе.

хостинг сайтів

3. Перевірити статистику споживання ресурсів. При довгостроковій відсутності важливо також проаналізувати скільки і яких ресурсів використовує сайт при пікових навантаженнях, коли відвідувачів особливо багато. Завжди потрібно бути готовим до ще більших сплесків, але перебуваючи постійно біля комп'ютера відреагувати оперативно набагато легше, ніж у відпустці або міграції. Тому важливо вибрати такий тариф хостингу, який без проблем буде справлятися із запитами користувачів, поки адміністратор у від'їзді.

4. Сповістити відвідувачів про відсутність автора. Якщо сайт носить виключно інформаційний характер, можна залишити оповіщення про те, що випуск нових матеріалів часу припинений і залишити посилання на найпопулярніші статті. У разі ж, якщо на сайті приймаються замовлення, потрібно оповістити відвідувача про неможливість виконати замовлення прямо зараз перед тим, як замовлення оформитися, а також додатково в листі про підтвердження замовлення, яке потрібно відправити на пошту.

5. Налаштувати автовідповідач на контактну форму сайту. Чекати відповіді від адміністратора сайту, який раптово зник, просто так ніхто не стане. Тому для сайту потрібно налаштувати автовідповідач на контактній пошті, який буде повідомляти про тимчасову відсутність власника сайту.

Підсумовуючи, важливо відзначити, що головну роль при відсутності власника сайту, переймає на себе хостинговий провайдер, він багато в чому відповідальний за безперебійну роботу сайту, якщо власник прийняв всі потрібні заходи зі свого боку. Тому так важливо вибрати найкращого хостера для свого сайту на період відсутності.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей