Menu

Вибираємо кавомолку для дому: найважливіші нюанси

200
(0 голосов)

Сучасна кухня вже має бути високотехнологічною: у рідкісній квартирі ви зустрінете там лише чайник, плиту та холодильник з електроприладів. Як правило, в наших кухнях вже давно влаштувалися мікрохвильові печі, тостери, кавоварки. Ще один пристрій, який все частіше можна знайти на кухні – це домашня кавомолка. Існує думка, що чим менше проміжок між помолом зерен кави та їх заваркою, тим смачніший сам напій. Тому все більше людей вважають за краще купувати зерна, щоб перемолоти їх самостійно за допомогою кавомолки. Існує три важливі різновиди. Ремонт кавоварки - зручно тут https://fixme.com.ua/remont-kavovarok/

Види кавомолок

Перший і очевидний варіант – це ручна кавомолка .

Жодної електрики, працювати доведеться руками. Мало хто погоджується на це: заради однієї порції крутити ручку доведеться хвилин 15. Але задля справедливості варто відзначити і плюси: шуму буде значно менше, гроші на електрику витрачати не доведеться. Хтось вважає, що перемелена вручну кава буде смачнішою, а хтось просто за мірним тихим звуком ручної машинки знімає по 10 хвилин уранці стрес.

Найбільш популярний вибір - ротаційна кавомолка .

Такий пристрій оснащений гострими ножами, які розрізають кавові зерна на великій швидкості. Чим довше воно працює, тим дрібніший помел. Щоправда, порошок все одно не буде рівномірним.

Цієї проблеми немає у третьому вигляді кавомолок – жорнових .

Така машинка має два металеві диски з нержавіючої сталі, які перетирають кавові зерна. Кава при цьому буде однорідною, а ступінь помелу в таких кавомолках можна регулювати. За один раз такий апарат впорається із 300 грамами зерен – цього вистачить на завтра та обід великої родини. За таку функціональність, зрозуміло, доведеться платити: жорнові кавомолки коштують у півтора-два рази дорожче за ротаційні.

Важливі моменти при виборі

Якщо ви вирішили вибрати електричну кавомолку, потрібно враховувати кілька загальних аспектів, які не можна упускати при покупці.

  1. Якщо ви розраховуєте на тривале використання агрегату, вибирайте модель із корпусом з будь-якого металу. Пластик не завдасть шкоди смаку, але зноситься набагато швидше, хоча рахунок і йде на роки.
  2. Не можна забувати і про найпростішу зручність використання. Дуже непомітною деталлю є ніжки кавомолки або їх відсутність. Ідеальним варіантом будуть гумові ніжки - так кавомолка максимально твердо стоятиме на поверхні і видавати при цьому мінімум звуків.
  3. Зверніть увагу і на намотування шнура навколо кавомолки. Звичайно, зайва довжина шнура не зіпсує вам задоволення від напою, але чим менше зайвого на кухні, тим зручніше та приємніше в ній перебувати.
  4. Важливим, але досить двозначним є питання потужності кавомолки. Діапазон у магазинах, як правилах, буває від 100 до 300 Вт . Чим потужніший апарат, тим швидше і легше перемелюються зерна. Але вони можуть у такому разі навіть трохи обгоріти, що зіпсує смак кави.
  5. Потужну модель вкрай рекомендується купувати із захистом від перегріву: при температурі пристрою вище певного порога воно не повинно працювати, щоб уникнути поломки.
  6. Моделі низької потужності можуть працювати повільно та іноді зупинятися, але не зашкодять користувачеві. Тому істина, як це часто буває, десь посередині – 150-180 Вт . Є ще багато деталей кавомолок, які корисно знати, щоб не помилитись у магазині.
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей