Menu

Що таке продуктивність смартфона та як її перевірити

197
(0 голосов)

Щоб смартфон працював належним чином та відповідав всім очікуванням, перед покупкою потрібно ознайомитись з його характеристиками. Наприклад, в магазині ELMIR.UA https://elmir.ua/cell_phones/ доступні детальні описи кожної представленої моделі. Але що робити, якщо показники у телефона хороші, але працює він гірше, ніж гаджети зі слабкішою начинкою? В такому випадку варто перевірити продуктивність смартфона. Як це зробити та які програми для цього потрібні — розповідаємо в цій статті.

Як перевірити продуктивність смартфона?

Сьогодні існує безліч додатків, які дозволяють безплатно та безпечно перевірити працездатність мобільного пристрою.

AnTuTu Benchmark

AnTuTu — це універсальний додаток, який дозволяє перевірити роботу процесора, графічного прискорювача та пам’яті смартфона. Для роботи з ним потрібно встановити бенчмарк на свій пристрій та запустити перевірку, натиснувши кнопку «Тестувати». Тестування займе від 5 до 15 хвилин. По закінченню на екран буде виведено кількість балів, які набрав пристрій.

Наприклад, результат менше ніж 150 тисяч балів є досить слабким для гаджета у 2023 році. Для бюджетного пристрою середній показник AnTuTu становить 150-300 тисяч, а для флагманів — понад 700 тисяч.

CPU Trottling Test

Продуктивність смартфона залежить не лише від його потужностей, але й від того, як вони витримують навантаження. Це особливо помітно під час використовування сучасних ігор, коли процесори з хорошими показниками AnTuTu працюють не краще, ніж їхні дешевші аналоги. Такий ефект називається «тротлінг».

 

Орієнтуватись потрібно на графік перевірки:

  • зелений колір свідчить, що смартфон працює належним чином;

  • жовтий та червоний вказує на тротлінг, тобто на те, що пристрій не витримує навантаження.

Завдяки CPU Trottling Test можна перевірити роботу пристрою під час максимального навантаження. Тестування триває приблизно 30 хвилин.

Від чого залежить продуктивність смартфона?

Зручність та ефективність мобільного пристрою часто залежать не лише від характеристик гаджета, але й від їх оптимізації. Те, як різні деталі смартфона взаємодіють між собою та наскільки вони підходять один одному, часто є головним фактором, який впливає на продуктивність пристрою. Тому, щоб користування пристроєм було комфортним та результативним, перед тим як придбати гаджет, бажано перевірити його працездатність.

 

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей