Menu

Пояснення Кращих Покерних Позицій – Важливість Місця За Столом

71
(0 голосов)

Якщо є одна річ, яку багато гравців у покер розуміють недостатньо добре або недооцінюють її важливість, так це сила позиції.

Позиція відіграє вирішальну роль у тому, які варіанти ви матимете з картами, які вам роздають, і зрештою вона визначає, наскільки прибутковими ви можете бути в певному місці.

Звичайно, я маю на увазі вашу відносну позицію за столом, яка змінюється з кожною рукою, коли кнопка обертається навколо столу, і дозволяє кожному гравцеві грати в будь-якій позиції на кожній орбіті, що проходить.

У цій статті будуть розглянуті всі позиції за столом, починаючи з найвигідніших і закінчуючи тими, які завдають найбільше проблем гравцям. Українці мають змогу насолодитися покером на сайті космолот. Але спочатку треба прочитати статтю.

Баттон – Святий Грааль покерних позицій

Без сумніву, утримання кнопки дилера в покерній комбінації є найбільшою перевагою, яку ви можете мати перед роздачею карт.

Гравець на баттоні змушуватиме більшість гравців діяти перед ним на префлопі, а це означає, що він матиме гарне уявлення про те, що ці гравці можуть тримати.

Тільки гравці на блайндах будуть діяти після баттона, але це не є великою проблемою, оскільки у вас завжди є позиція щодо них після флопу.

Якщо у вас є батон, а гравці перед вами мало цікавляться банком, ви можете вкрасти блайнди простим рейзом, що є загальною стратегією турніру.

З іншого боку, якщо одна з пізніших позицій вирішить вкрасти раніше вас, повторний рейз із широким діапазоном рук часто призведе до того, що ви виграєте як блайнди, так і рейз, зроблений іншим гравцем.

Коли хтось вирішує захищатися, і рука йде на флоп, ви матимете перевагу діяти останнім на флопі, терні та рівері, що дає вам величезну перевагу.

Діючи останнім, ви матимете можливість контролювати розмір банку, робити кон-бети та відкладені кон-бети або пропускати ставки на певних вулицях, щоб позбавити опонента можливості чек-рейзити вас.

Баттон є найкращою позицією для уникнення пасток, які ваші опоненти можуть влаштувати для вас, оскільки ви можете просто перевірити назад і зруйнувати їхні плани щодо великої гри через верх.

Як у найбільших покерних турнірах, так і в кеш-іграх ви повинні розігрувати більше рук на баттоні, ніж у будь-якій іншій позиції, і ви повинні грати в них агресивно.

Катофф – турнірна потужність

88678

Катофф — це позиція праворуч від баттона, у якій ви матимете багато переваг баттона, і всі вони, якщо ви зможете змусити дилера скинути свої карти.

Зробивши рейз першим або 3-бетивши гравця, який раніше рейзив у позиції, ви дасте собі можливість отримати абсолютну позицію та грати лише проти гравців, які проти вас не в позиції.

Однак ви повинні пам’ятати, що багато гравців будуть грати вам у відповідь з баттона, тому ви повинні бути обережними, наскільки активним і агресивним є гравець ліворуч від вас.

Якщо ви бачите, що гравець ліворуч від вас грає досить прямолінійно, я рекомендую відкриватися ширше з катоффа та спробувати взяти під контроль якомога більше банків.

Грати проти блайндів стане простіше, якщо ви матимете позицію, оскільки ви можете легко вигідно коллувати їхні 3-бети з широким діапазоном рук або навіть 4-бети, коли бачите, що вони виходять з лінії.

Рекомендується рідко робити фолд на 3-бети з блайндів, якщо ви достатньо глибокі під час фолду, або часто 4-бетити проти баттона, оскільки гра поза позицією завдасть вам цілого болю на наступних вулицях, особливо зі спекулятивними руками які, як правило, не надто добре б'ють на більшості дощок.

Хіджек (або середня позиція у повному кільці) – грайте обережно

Хіджек — це наступна за сприятливістю позиція в покері, хоча саме вона починає змушувати вас грати відносно тайтово і не відкривати занадто багато рук.

Під час викрадення у вас буде можливість вкрасти блайнди, але з кутофом і баттоном ліворуч ви часто опинитеся на хвилі агресії.

Ви все одно захочете відкрити відносно широкий діапазон, щоб запобігти тому, щоб ваші опоненти точно знали, що у вас є, але я рекомендую відкривати лише солідні одномастні конектори, одномастні бродвейські карти та преміальні запаси.

Може здатися, що скинути таку руку, як QT або 98 різної масті під час хіджаку, може здатися занадто тісовим, але агресивний характер сучасних покерних ігор робить таку гру правильною, оскільки такі руки не будуть дуже добре грати поза позицією в 3-бет банках.

У покерних турнірах хіджак ідеально підходить для створення 4-бет-джему з такими руками, як TT або AQ, які досить добре гратимуть проти діапазонів 3-бетів гравців у позиції, які, як правило, завантажені блефами.

Під прицілом 9 (або рання позиція на повному рингу) – Тайт – це правильно

У грі з шістьма максимумами у вас будуть усі п’ять ваших опонентів, які будуть діяти, коли ви перебуваєте під прицілом (ППП), а за турнірним столом 8-макс або 9-макс все буде тільки гірше.

Ось чому кожен покерний професіонал скаже вам, що старе покерне прислів’я «тайт — це правильно» насправді говорить правду для гравця ППП, який хоче вступити в роздачу.

Єдина річ, яку я б настійно радив вам не робити, і багато гравців все ще роблять, це кульгати з цієї позиції. Просто колл блайнда є слабким і не досягає жодної іншої мети, роблячи підняття руки кращим.

Ви повинні робити рейз із дуже сильним діапазоном, змішаним із кількома блефами, такими як A5s або 98s для хорошої міри, щоб зробити вас непередбачуваним навіть з ППП.

Залишатися дисциплінованим ППП є однією з речей, з якою борються багато профі, оскільки вони прагнуть зіграти якомога більше роздач проти слабких опонентів. Однак для цього вам слід дочекатися кращих позицій, якщо вам не роздадуть хороші карти.

Зауважте, що якщо ви граєте проти дуже неуважних опонентів, які люблять запихати багато грошей у банк, ви можете спробувати лімпувати свої найбільші руки, як-от KK і AA з UTG, і перевершити, коли хтось підвищить суму, а це багато поганих гравців часто обійдеться широким набором рук.

Малий блайнд – поза позицією проти всіх

Буває поза позицією, а потім – малий блайнд.

Така позиція є невигідною з двох причин. По-перше, ви будете поза позицією проти кожного окремого гравця за столом, включаючи великого блайнду.

По-друге, вам доведеться покласти половину великого блайнду, навіть не дивлячись на свої карти.

З цих двох причин малий блайнд є однією з найменш прибуткових позицій, і навряд чи хтось може отримати від нього довгостроковий прибуток у будь-якій грі.

Проте, все ще є способи зменшити ваші втрати від малого блайнду, і найкращий спосіб зробити це — грати в досить тісному діапазоні та грати в них агресивно.

Ви повинні повністю забути про сет-майнінг або входження зі спекулятивними руками, коли ви перебуваєте на малому блайнді. Однак, ви майже завжди повинні робити 3-бети з тими руками, які плануєте грати.

Винятком із цього правила є випадки, коли ви граєте в надзвичайно лузові ігри, де руки, як правило, йдуть по-різному, але ви все одно повинні уникати надто багато спекуляцій і грати свої великі руки ще агресивніше.

Будь-який рейз, який ви хочете зробити з баттона, вам слід зробити трохи більшим, якщо ви перебуваєте на малому блайнді. Виграти банк на префлопі – майже завжди чудова річ у SB, оскільки грати в ООП – це абсолютний кошмар.

Великий блайнд – найбільший програш

53435434

Що б ви не думали про покер і те, як ви в нього граєте, немає шансів отримати прибуток, граючи на великому блайнді, і ця позиція найбільше програє для кожного гравця в покер.

Причина полягає в тому, що ви платите 1bb за роздачу лише за роздачу карт, і неможливо подолати цей початковий недолік.

Звичайно, ваш недолік буде зведено нанівець тим фактом, що ви отримаєте кращі шанси побачити флоп проти рейзів і іноді отримаєте «прогулянку», але загалом великий блайнд не вважається сприятливою позицією в покері.

Проте, ви повинні пам’ятати часто захищатися, коли граєте на великому блайнді, особливо проти пізніх рейзів позиції.

Це лише у випадку, якщо рейзи розумного розміру, оскільки захист від 10-кратних рейзів за допомогою широкого діапазону ООП є рецептом катастрофи.

Повторний рейз із великого блайнду — це хід, який слід зарезервувати для великих рук і повних блефів, тому що ви отримаєте досить хороші шанси, щоб просто зробити кол у більшості інших ситуацій.

Однак, важливо також не розігрувати занадто багато роздач на великому блайнді та все одно скидати свої слабкі руки, особливо якщо ви зіткнулися з більшими рейзами, наприклад, 3x або більше.

Хоча це може виглядати як прості поради, коригування вашої стратегії та побудова правильного плану гри на основі вашої позиції за столом є одним із найпростіших способів миттєво покращити ваші результати.

Глосарій:

Одномастні конектори – кишенькові карти, які є одномастними та послідовними, наприклад, червова дама та червова дама.

Одномасні карти Бродвею – п’ять карт найвищого рангу в покері – десятка, валет, дама, король і туз.

«Прогулянка» – гравець, який грав великий блайнд, отримує прогулянку, коли всі інші гравці скидають картки в першому раунді. Це призводить до завершення гри та збору великих і малих блайндів.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей