Menu

Big Bamboo slot demo: параметри слота та його бонусна функція у деморежимі

116
(0 голосов)

Слот 2022 року від компанії Push Gaming привернув увагу користувачів яскравим дизайном та оригінальним геймплеєм. Слот виконаний в азійському стилі та розповідає про пригоду серед джунглів, тому не дивно, що головними персонажами захопливого сюжетуBig Bamboo slot demo стали птахи, бізони, мавпи та панди, які охороняють бамбуковий ліс. Символи розміщуються на незвичному полі з 5 барабанів та 6 рядів. Апарат має кілька спеціальних зображень та бонусну гру.

Основна інформація про ігровий автомат в Pin Up

Геймплей ігрового автомату Pin-Up про бамбук продуманий у класичному режимі. При спіні запускаються барабани, які формують комбінації з символів. Чим дорожча група картинок, тим більшим буде множення. Враховується від трьох однакових символів на одній призовій лінії з 50 активних. Також є Wild, який замінює будь-які картинки, яких бракує в успішній комбінації.

На окрему увагу заслуговуєMystery Bamboo Symbol. Він може випадково з'явитись на будь-якій частині поля під час базових або призових спинів. На період присутності цього символу на полі він розкриватиме за собою однакові картинки. З кожним респіном Mystery Bamboo спускається на один ряд нижче. Коли він зникає з екрана, режим повторного обертання закінчується.

У візуальному та звуковому оформленні цей Пін Ап слот нагадує класичні азійські мотиви. На фоні – зарості бамбукового лісу, а на полі – його звичні жителі. Геймплей супроводжується японською музикою, а при кожному обертанні чути звукові ефекти. Сучасні анімації доповнюють враження. Гравці можуть регулювати аудіосупровід та швидкість спіна на панелі керування.

Як працює бонусний раунд у слоті Pin Up games

В слоті передбачено кілька додаткових функцій. Поряд з Mystery Bamboo символами провайдер додав картинку Golden Bamboo. При активації цієї механіки можливе випадкове випадання кількох унікальних призів:

  • миттєві нагороди;

  • множення;

  • Scatter;

  • Gamble Scatter;

  • символ збирання всіх призів.

Якщо в Пін Ап ігровий автомат видає щонайменше 3 картинки з написом Bonus, запускаються фріспіни. На період безкоштовних обертань шанс випадіння Golden Bamboo Feature підвищується. При цьому максимальне множення в слоті становить х50 000. При досягненні цього показника решта спінів анулюється.

Як у Pin Up грати безкоштовно

Протестувати популярний автомат із пандою можна абсолютно безкоштовно. Провайдер Push Gaming надає демонстраційну версію для оцінки можливостей геймплею та візуального оформлення апарату. На сайті казино Пін Ап грати онлайн можна і в платному, і в деморежимі. Для тестової перевірки слота реєстрація не знадобиться. Достатньо вибрати суму ставки у віртуальних фішках та перейти до обертань. Усі механіки працюватимуть так само як і у платній версії. Але вивести виграші у демонстраційній версії не вдасться.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей