Menu

Які є види пластикової тари?

192
(0 голосов)

Сьогодні виробниками пропонується величезний асортимент пластикової тари для будь-яких логістичних або промислових потреб. Тара з полімеру має широкий спектр використання починаючи із викладки продукції в магазинах та зберігання товарів на складах, закінчуючи виробництвами великого масштабу. Має відмінні експлуатаційні характеристики завдяки використанню в процесі виготовлення високоякісних полімерних матеріалів. Що таке єврокуби та євроконтейнери? Та для чого їх використовують? Розглянемо більш детально.

Єврокуби

Єврокуб - це місткість у формі куба, кубова бочка, що належить до категорії середньотоннажних ємностей. За конструкцією це пластикова колба, укріплена жорстким зовнішнім упакуванням (металевим обрешетуванням або піддоном з дерева чи пластику). Такі контейнери застосовуються задля перевезення або зберігання рідких та сипких речовин. Нафтова, хімічна, косметична, фармацевтична, а також харчова промисловості є одними з основних споживачів даного виду тари.

Контейнери або євроконтейнери

Продуктові бази, торговельні мережі, м'ясні, рибні або хлібобулочні виробники активно використовують саме полімерні харчові контейнери. Ці місткості стійкі до температурних коливань і механічних пошкоджень та мають необмежений термін експлуатації. Можуть мати посилену конструкцію та індивідуальну комплектацію у вигляді кришки, що додатково захистить товар при транспортуванні. Мають велику різноманітність типів та розмірів: 

  • ящики для м'яса (цілісні; з перфорацією; місткості що можна вкладати одна в одну);
  • овочеві контейнери (складані або ні);
  • пластикові ящики для хлібобулочних виробів;
  • євроконтейнери економ серії, пластикові харчові ящики.

Пластикові піддони

Бувають універсальними, стелажними, полегшеними та для бутлів. Використовуються під час вантажоперевезень, у складських приміщеннях, в торговельних залах, харчовій та фармацевтичній сферах. Цей вид харчової тари має такі переваги як:

  • тривалий строк експлуатації;
  • надійність та міцність;
  • захват навантажувачем з чотирьох сторін, можливість постановки на стелажі;
  • легкість в чищенні та дезінфекції.

Багатооборотна пластикова тара забезпечує надійність та якість зберігання продуктів. Виготовляється з використанням високоякісних матеріалів та згідно з санітарно-гігієнічних норм. Правильний підбір місткостей допоможе заощадити кошти та зекономити на логістиці. Зручність та практичність використання, довговічність та стійкість до зношування, легкість очищення та дезінфекції, можливість утилізації або вторинної переробки - все це позитивні особливості використання пластикової тари для харчових продуктів.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей