Menu

ДОПОМОГА АДВОКАТУ ПО 130 СТАТТІ

22
(0 голосов)

Послуги адвоката у справах про керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
Уважно прочитайте нашу статтю.


Ми досконало знаємо як захищати клієнтів у суді за 130 статтею КУпАП. Знаємо всі слабкі місця під час складання протоколу про пияцтво за кермом.

Вже близько 10-ти років ми надаємо послуги адвоката в суді за 130 статтею і можемо сказати, що починаючи з 2018 року чи то кількість п'яних за кермом зросла, чи то патрульна поліція почала на всіх поспіль складати протоколи за п'янку. Внаслідок цього кількість справ у судах за 130 статтею збільшилася в рази.

Строки розгляду справ у суді за 130 статтею збільшено до одного року.


16.02.2021 року Верховною радою України було ухвалено закон № 1231 IX "Про посилення відповідальності за окремі правопорушення пов'язані з безпекою дорожнього руху", який набув чинності починаючи з 17.03.2021 року. Законом внесено зміни до статті 38 КУпАП, відповідно до якої термін притягнення особи до адміністративної відповідальності за 130 статтею тепер становить один рік. Раніше цей термін становив три місяці, що давало можливість правопорушникам закривати адміністративні справи у суді у зв'язку із закінченням термінів притягнення до адміністративної відповідальності.

Які ваші шанси, якщо нічого не робити?


Скажімо чесно – шанси дорівнюють нулю. Якщо ви думаєте, що підете до суду і почнете розповідати, казки, що ви були тверезі, а запах з рота був через те, що ви прийняли лікарські засоби, будьте впевнені, вас ніхто навіть не слухатиме.

Чому?


Та тому що щодня в кожному суді Києва слухається близько 50 справ про позбавлення прав за п'янку. Природно, що в половині випадків водії намагаються якось викрутитися, вигадують різні історії, починають нахабно брехати судді, аби спробувати будь-якими способами вийти сухими з води. Зрозуміло, що судді просто нікому не вірять. Якщо ви, звичайно, не надасте незаперечних аргументів того, що ви не були в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Довідка з медустанови без присутності працівника поліції або через дві години – не приймається.

Що буде, якщо ви йдете на суд без адвоката.


Ви гарантовано отримаєте 17 000 грн. штрафу плюс позбавлення прав на 1 рік, це якщо ви потрапили вперше. Якщо потрапили вдруге за рік, то 34000 грн. штрафу плюс позбавлення права керувати транспортним засобом на 3 роки. Якщо тричі на рік, то штраф становить 51 000 грн. плюс позбавлення прав на 10 років із конфіскацією автомобіля. Також частина 4 статті 130 КУпАП передбачає 34000 грн. штрафу плюс три роки позбавлення прав за вживання алкоголю або наркотичних засобів вже після зупинки поліцією автомобіля або після ДТП.

Здавалося б, заплатити 17 000 грн. штрафу і поїздити на маршрутках рік не так вже й страшно, який сенс наймати адвоката? Справді, але проблема полягає не у розмірі штрафу та не у кількості років позбавлення прав.

Головна проблема в тому, що після закінчення терміну позбавлення вам доведеться по-новому вивчати правила дорожнього руху і складати іспит на право керування транспортним засобом. А якщо ви ще й втратили довідку про проходження курсів в автошколі (її всі втрачають), то вам необхідно буде по-новому пройти навчання в автошколі та скласти іспити на права. Тобто після закінчення терміну позбавлення прав ви просто повертаєтеся в те положення, в якому ви були до того, як вирішили вперше піти в автошколу. Як бачите, наслідки водіння автомобіля в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння досить негативні, і вам доведеться неабияк попітніти, щоб надалі отримати право на керування транспортними засобами.

Навіщо потрібний адвокат у справі за 130 статтею?

Ми радимо відразу після складання поліцією протоколу звертатися до нас.

Вартість наших послуг не така вже й велика, щоб ними не скористатися та не спробувати довести свою правоту в суді.
З появою адвоката у справі, ставлення судді до правопорушника моментально змінюється, оскільки він розуміє, що якщо людина найняла адвоката, значить вона дійсно, можливо, не винна, і потрібно розібратися у справі, інакше адвокат по 130 статті  https://riyako.com.ua/ua/zashhita-po-ugolovnyim-delam може подати апеляцію на її рішення (ухвалу).

З появою адвоката суддя справді починає вас слухати, всебічно розглядати адміністративне правопорушення, викликати та допитувати у судовому засіданні свідків та працівників патрульної поліції, які складали протокол. Не скажемо, що довести вашу невинність так і легко, але абсолютно реально. Здебільшого ми акцентуємо увагу судді на порушення працівниками поліції процедури направлення водія на медичний огляд. А в кодексі про адміністративні правопорушення чітко передбачено, що якщо порушено процедуру, то подальший огляд особи на предмет алкогольного чи наркотичного сп'яніння є недійсним. Різні судді по-різному до цього належать. Багато хто, на цій підставі, звільняє водіїв від адміністративної відповідальності. Але тут варто розуміти одне, якщо на відео, яке знято працівниками поліції, ви ледве стоїте на ногах, ваші шанси уникнути відповідальності, навіть із адвокатом, – не більше 10%. У такому разі вам пощастить, якщо суддя не дивитися відео взагалі, або якщо працівники поліції допустять грубі порушення процедури (наприклад, складуть протокол без свідків).

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице