Menu

Способи встановлення натяжних стель та освітлення

190
(1 Голосовать)

Встановлення натяжних стель вирішує одне з головних питань ремонту приміщення – як зробити, щоб верхня частина кімнати була гладенькою та рівною, і зробити це швидко. Завдяки таким конструкціям можна за короткий термін виконати якісну та стильну реновацію. Головне – використовувати якісні матеріали від надійних виробників. Можна замовити натяжні стелі у Києві від компанії «Чесні стелі» та отримати довговічне, стильне та гарне оздоблення.

Освітлення конструкцій

Натяжні стелі виготовляються зі спеціальної ПВХ-плівки або поліефірної тканини. Матеріали чутливі до впливу зовнішніх факторів, тому в якості освітлення часто використовується тіньове підсвічування. Воно дає змогу зберегти цілісність полотна. Якщо ж планується встановити центральне джерело світла, для нього роблять спеціальний отвір у матеріалі.

Screenshot 3

Дворівневі конструкції часто передбачають встановлення діодних смуг у щілини між рівнями. Для полотен, що ніби зависли, використовується спеціальний профіль, в який встановлюється джерело світла. Воно випромінює світло на суміжну стіну. В результаті цього з'являється ефект ширяння у невагомості. Тим самим приміщення візуально збільшується.

Натяжні стелі з фотодруком вимагають, щоб світло було направлене вниз або на стіну. Завдяки цьому можна уникнути надмірного нагріву, який може спричинити псування плівки. Загалом для будь-якого виду полотна важливо використовувати світильники, які не передбачають сильний нагрів при роботі. Зазвичай це світлодіодні джерела світла. Тим самим можна зберегти якість та свіжість матеріалів.

Монтаж натяжної конструкції

Screenshot 4

Процес установки полягає у надійній фіксації плівки по всьому периметру. Спосіб монтажу залежить від таких факторів:

  • розмір та стан приміщення;
  • тип полотна;
  • композиція та дизайн конструкції.

Визначившись з основними параметрами, майстри починають встановлення.

Гарпунний метод

Такий підхід використовується у більшості випадків, окрім тканинних конструкцій. Гарпунний метод – ідеальне рішення для монтажу стелі з ПВХ-плівки. Його сутність полягає у нагріванні матеріалу до +70°C для збільшення еластичності. Після чого матове або глянцеве полотно заводиться в багет. Даний метод передбачає:

  • точну розмітку та розріз плівки;
  • встановлення гарпуна у вигляді крюка, котрий тримає полотно;
  • наявність металевого або пластикового профілю для закріплення гарпуна.

Таке встановлення натяжної конструкції гарантує безперечно рівно поверхню.

Кліпсовий метод

Сутність методу полягає у використанні шпателя та кулачків для кріплення. Використовується технологія тільки для тканинних моделей. Для його реалізації потрібно:

  • зробити розмітку матеріалу;
  • встановити по поверхні спеціальний багет у вигляді затискача.

Кліпсовий метод передбачає можливість обрізання зайвої тканини чи плівки у разі похибки в розмітці.

Шнуровий та штапіковий монтаж

Технологія встановлення відрізняється найміцнішим кріпленням полотна серед усіх інших методів. Воно відбувається коштом спеціального шнура, який знаходиться всередині профілю стелі.

Матове та сатинове полотно можна встановлювати штапіковим методом. Така конструкція надійна та проста. Для закріплення тканини у профілі використовуються спеціальні пластикові штапіки.

Вибір способу встановлення натяжних конструкцій залежить від багатьох факторів. Хоча на монтаж іде лише декілька годин, самостійно встановити стелю неможливо без наявності спеціальної техніки та відповідного рівня знань. Тому краще за все замовити натяжні стелі з подальшим монтажем. Професійне встановлення у поєднанні з якісними матеріалами дозволяє насолоджуватися красою конструкції довгі роки.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей