Menu
Среда, 19 Апрель 2017 17:26

У Вінниці нагороджували призерів відкритого чемпіонату міста з футзалу

194
(0 голосов)

На минулому тижні у Вінниці відбулося нагородження переможців та призерів відкритого чемпіонату міста з футзалу серед аматорських команд сезону 2016-2017 р.р. Змагання тривали з листопада по квітень. Участь у них взяли 55 дорослих і 42 дитячих команди з міст Вінниця, Київ, Тиврів, Літин, Вапнярка, Хмільник, Бар. Загалом більше 1500 учасників.

Організаторами чемпіонату виступили комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, Федерація футболу м.Вінниці та Вінницька міська асоціація міні-футболу. На нагородженні були відзначені 15 дитячих і 12 дорослих команд (понад 450 спортсменів і тренерів). Чемпіонами серед дітей у свої вікових групах стали команди: «Прем'єр-Нива», «Темп-АвтоРіа», «Патріот» (м.Тульчин), «ДЮСШ «Темп». Серед дорослих чемпіонство вибороли команди «ВінАвтоЦентр», «Арена», «Сатурн» (с.Вапнярка), «Білозгар», «Блік».

«З кожним роком популярність даного виду спорту у м.Вінниці зростає. Приємно, що до нас їдуть команди не лише з міст і сіл Вінницької області, але і зі столиці нашої держави – міста Києва. Разом з Федерацією футболу та Асоціацією футзалу ми будемо продовжувати дану традицію і ще більше розширятимемо географію учасників», – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Переможці та призери аматорського чемпіонату з футзалу були нагороджені грамотами, медалями Кубками та подарунками від організаторів.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице