Понедельник, 23 Октябрь 2017 09:53

Футбольний матч у Вінниці призупинили через витівки фанатів (Відео)

434
(0 голосов)

21 жовтня на Центральному міському стадіоні відбулася футбольна зустріч між командами НИВА-В та «Арсенал-Київщина» (Біла Церква). Вінничани перемогли із рахунком 1:0, але матч довелося зупинити через витівки приїжджих фанатів.

12 хвилин гравці не могли повернутися на поле через дим від піротехніки, яку на своїх трибунах запалили білоцерківські ультраси. Окрім цього вболівальники розпочали бійку з правоохоронцями. Після відновлення гри «Арсенал-Київщина» пропустив м'яч на 80 хвилині гри та поступився вінничанам.

«Нива-В» здобула третю перемогу поспіль і четверту в п’яти матчах під керівництвом нового тренера Дениса Колчина. В наступному турі «Нива-В» грає у Івано-Франківську. Наразі вінничани  знаходяться на четвертій позиції у групі. Вінницька команда приймає участь Другій футбольній лізі України. Щоб перейти до першої їм потрібно зайняти 1 або 2 турнірній таблиці.

Джерело: vinbazar.com

Видео Футбольний матч у Вінниці призупинили через витівки фанатів (Відео)