Menu
Среда, 05 Апрель 2017 17:48

Боксер з Вінниці завоював бронзу на міжнародному турнірі

256
(0 голосов)

На минулому тижні у столиці Грузії, Тбілісі пройшов міжнародний турнір з боксу. Наше місто на ньому представляв вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Володимир Кушнір. Юнак посів почесне третє місце.

Вінницькі спортсмени продовжують здобувати призові місця на міжнародній арені. У березні два золота та чотири срібла привезли вінничани з Міжнародного турніру з сумо. Також в цьому році вінничани показали високі результати на Чемпіонаті Європи з сумо та Чемпіонаті Європи зі стрільби кульової.

З 26 по 31 березня на Міжнародному турнірі з боксу хороші результати показав вихованець МК ДЮСШ «Вінниця» Кушнір Володимир. Він посів почесне третє місце. Тренує боксера Жураковський С.В.

Довідка

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вінниця» заснована 3 квітня 2000 року. Школа розвиває три олімпійських види спорту: бокс, греко-римська боротьба, стрільба кульова. Адреса адміністрації: вул. 50-річчя Перемоги, 16Г. Директор школи Будяк Юрій Леонтійович, майстер спорту України з боксу.

Заняття проводяться в залах клубів:

  • бокс - С/К «Золота рукавичка» (вул. Академіка Янгеля, колишня Фрунзе, 43), С/К «Богатир» (вул. Гладкова, 3), С/К «Здоров'я» (вул. Якова Шепеля, колишня Примакова, 24), С/К «Славіс» (вул. Баженова, 34), ЦМС, СЗШ №10;
  • стрільба кульова - Палац дітей та юнацтва, СЗШ №22;
  • греко-римська боротьба - ЦМС, технічно-промисловий коледж, С/К «Олімпієць»
Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице