Понедельник, 30 Январь 2017 18:51

Вінничанин виборов 4 золоті медалі на Міжнародному турнірі з плавання

396
(0 голосов)

У місті Кельце (Польща) відбувся Міжнародний турнір з плавання. У ньому взяли участь дев'ять команд: з Німеччини, Польщі та одна з України. Вінничанин Олексій Хникін здобув чотири золотих медалі: на дистанціях 50 та 100 метрів «кролем» та на тих же дистанціях «батерфляєм».

Вінницькі спортсмени продовжують прославляти наше місто. Нещодавно вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, відділення пауерліфтингу, Максим Слободянюк здобув срібну медаль на чемпіонаті України з пауерліфтингу.

А днями у Польщі пройшов Міжнародний турнір з плавання. Змагалися спортсмени у двох заліковим категоріях: 2002 року народження і старші та 2003 року народження і молодші. Українську команду представляв вінничанин, майстер спорту України Олексій Хникін. Він у підсумку здобув чотири золотих медалі.