Menu
Пятница, 29 Май 2020 12:39

За ОЗУ «Хуторян» із Вінниці, які засвітились у розборках в Броварах, відсторонили генерала Педоса. В справі засвітились уже 2-є

3118
(0 голосов)

Вже є відомості, що в розборках засвітились два відомих кримінальних авторитети – вони ж депутати Вінницької облради.

Як оперативники Вінниці та області не могли знати, що в області діє довгий час таке підготовлене і озброєне вогнепальною зброєю злочинне угрупування? Як бандити із Вінниці могли із арсеналом зброї виїхати із Вінницької  області, особливо в час карантину, коли всі авто мають ретельно оглядатись на пунктах виїзду?

Чию вони «кришу» мали, що так самовпевнено себе вести? Зараз встановлюються факти, що саме ці депутати – вони ж кримінальні авторитети були не просто «під кришею», але й дружили із керівниками правоохоронних органів області та міста. І тому зуміли набрати собі такі приватні підрозділи озброєних бойовиків.

Подивіться на фото затриманих – їх легко пізнають вінничани! Нам вже ще телефонували  в редакцію і назвали серед них людей Зайця, Тайсона, Горбунського. Можете і далі пізнавати та повідомляти

Як повідомляють читачі, ці люди вже приймали участь у резонансних вінницьких «розборках», але дивним чином виходили сухими із води.

Схоже на цей раз – малоймовірно, бо Президент Зеленський особисто наказав Міністру Авакову зробити так, щоб ці люди не вийшли із-за решітки. Намічається публічний процес, в якому будуть летіти голови багато кого? Чи «порішають»? Як думаєте?

Далі – цікавіше! Тому, що керівникам правоохоронних органів доведеться або здавати цих депутатів – кримінальних авторитетів, які, кажуть, були «кормільцами» і носили щедру данину, або тонути разом із ними, тягнучи за собою ще і керівників міста та області. Одним словом, ОЗУ «хуторян» повалило так майстерно вибудувану передвиборчу піраміду в області!

Джерело: 33kanal.com

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице