Menu

Як проводиться відбілювання зубів - чи варто відбілювати зуби

115
(0 голосов)

Білі зуби — це мрія майже кожної людини. Багато хто помилково думає, що омріяного ефекту можна досягти самостійно в домашніх умовах, застосовуючи різні засоби, які люб’язно пропонують “доброзичливці” з інтернету. Можливо деякі з рецептів, що надійшли до нас з давнини, дійсно допомагають підтримувати природну білизну зубів, але від застосування більшості з них марно чекати позитивного результату. Це в кращому випадку. Гірше, якщо таке відбілювання зубів завдасть їм непоправної шкоди.

Краще не ризикувати здоров’ям ротової порожнини і перед тим, як власноруч зайнятися відбілюючими процедурами за допомогою сумнівних засобів, слід проконсультуватися із стоматологом. А ще краще довірити цю важливу справу професіоналу, якому довіряєте.

Відбілюємо зуби в стоматологічній клініці

Перш за все, пацієнтів турбує питання про те, як безпечно відбілити зуби. Сучасна естетична стоматологія пропонує декілька ефективних та безболісних методів відбілювання зубного ряду, серед яких:

  1. хімічний — із застосуванням препаратів на основі перекису водню. Цей метод вважається найбільш агресивним та найменш безпечним серед інших;
  2. фотовідбілюючий — темний пігмент на емалі розщеплюється за допомогою галогенового світла, яким впливають на гель перекису водню. Цей спосіб один із найбезпечніших з усіх, однак і найдорожчий;
  3. лазерний — відбувається шляхом взаємодії лазерного променю і спеціального гелю. Перевага процедури полягає у впливі окремо на кожний зуб;
  4. ультразвуковий — поліровка зубів проводиться спеціальним ультразвуковим апаратом. Перевага полягає в мінімальному нагріванні зубної емалі та ясен.

Існує ще один метод відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап із застосуванням гелю або розчину перекису водню. Процедура дешевша за інші, проводиться в домашніх умовах, переважно на ніч і надалі потребує лише придбання нових відбілюючих засобів.

Про шкідливість процедури

Безпечність професійного висвітлення зубної емалі ще не означає, що воно не завдає абсолютно ніякої шкоди. Якщо на запитання, чи шкідливе відбілювання зубів, вас почнуть запевняти в протилежному, це не буде відповідати дійсності. Побічні дії після проведення процедури можуть з’явитися і про них потрібно знати. Все буде залежати від індивідуальних особливостей і стану ротової порожнини, професійності стоматолога, наявності сучасної апаратури та використання якісних матеріалів.

Внаслідок вибілювання на поверхні зубів утворюються мікропори, які можуть викликати підвищену чутливість при прийомі гарячої та холодної їжі, зубний біль чи кровоточивість ясен. Деякий час людина може відчувати певний дискомфорт у роті. Тому дуже важливо в кожному конкретному випадку обрати оптимальний метод відбілювання зубів, а також пам’ятати, що все добре в міру.

Як відбілити зуби і не пошкодувати

Чи варто відбілювати зуби залежить від багатьох чинників і в першу чергу від того, чи немає протипоказань до проведення цієї стоматологічної процедури. Заборона стосується підлітків, вагітних жінок і мам, які годують груддю, а також людей із каріозним ураженням зубів, порушеннями у структурі емалі, запальними процесами ясен, порушеннями в роботі ЦНС та психічними захворюваннями.

В інших випадках, коли є усвідомленебажання і фінансова можливість, ніщо не може стати на заваді. Тим не менш, щоб не пошкодувати про своє рішення, після завершення сеансу слід дотримуватись наступних рекомендацій:

  • декілька днів не вживати продукти харчування, що містять барвники — каву, чай, червоне вино, кока-колу, шоколад, темні ягоди, тощо;
  • не користуватися зубною пастою з вмістом абразивних частинок, що можуть пошкодити емаль;
  • утриматись від паління;
  • зміцнювати зуби спеціальними пастами.

Також, потрібно ретельно доглядати за станом ротової порожнини та відвідувати стоматолога раз на півроку.

Для того, что бы оставить отзыв, Вам необходимо Войти или Зарегистрироваться
Регистрация не займет более одной минуты, а так же Вы сможете авторизироваться с помощью соц. сетей
Последние новости Винницы за сегодня
Вся афиша Винницы
Самые популярные компании в Виннице